O nás

Naše účetní kancelář působí na trhu účetních firem již od roku 1994 . Nabízíme kompletní vedení firemního účetnictví, daňové evidencemzdové a personální agendydaňové poradenství a optimalizacivedení účetnictví pro obce a neziskové organizace a v neposlední řadě také služby pro založení podnikání a revize účetnictví.


Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, což se projevuje již při úvodních konzultacích před započetím spolupráce a pokračuje v celém průběhu poskytování našich služeb.


Co je náš primární cíl, může znít jako klišé. Je to ale skutečně spokojenost klienta, protože spokojenost klienta je ve výsledku pro nás odměnou nejen po lidské stránce či subjektivní veličinou, ale i materiálním přínosem. Při růstu naší společnosti těžíme výrazně z kladných referencí našich stávajících klientů, je pro nás tedy přirozeně prvořadé a zásadní, věnovat klientům maximální péči, maximální možnou míru flexibility a individuálního přístupu.
 

Každá firma je jiná, každý majitel či jednatel společnosti praktikuje jiný přístup při vedení účetnictví vlastní firmy a my jsme zde proto, abychom uměli správně zareagovat na všechny možnosti a především, abychom Vaše starosti o firemní účetnictví, přenesli kompletně na nás.
 

Pevně věřím, že v nabídce našich služeb naleznete to, co hledáte, a budete s námi spokojeni!

Nezávazná schůzka?

ÚČETNÍ KANCELÁŘ
Formánková & Pelcman

Milheimova 2705
Pardubice - 53002

Tel: 776 760 900
Tel: 776 890 300